O nás

Značka ANNIE CLAIRE je zaregistrovaná od roku 2012, ale na slovenskom trhu je ako výrobca koženej galantérie od roku 1996 pod názvom MK COLLECTION.

ANNIE CLAIRE je značka , ktorej výrobca vsádza na precízne spracovanie najkvalitnejších kožených materiálov dovezených z Talianského Toskánska. Špecifikuje sa na originálne luxusné kožené výrobky. Produkty sa vyrábajú v malých sériách, alebo kusovo, aby sa zachovala originalita každej ručne šitej kabelky.

Kontakt s módnou verejnosťou a nové nápady sa získavajú zúčastňovaním na módnych prehliadkach : Brillant Fashion Talent 2008 a 2009 v Bratislave, Brillant Parfum 2010 a 2011 v Prešove, Praque fashion Weekend v Prahe a iné...
Svojimi produktami podporujeme úspešného módneho návrhára Martina Hrču.

ANNIE CLAIRE vyrába aj doplnky pre pánov a dámy. Peňaženky, pánske tašky, dámske sety (kabelka, peňaženka, topánky), prevedené v rôznych farebných variáciách a materiáloch.

Základný použitý materiál je koža špecifických štruktúr, rôznych hrúbok a farebných odtieňov .
Disponujeme dizajnérskym a technologickým štúdiom , kde podľa konkrétnych požiadaviek našich zákazníkov vieme navrhnúť , technologicky spracovať a vyrobiť nové modely „na mieru“. (zákazkové návrhy a výroba).