Značka annie claire si zakladá na niekoľkých nosných pilieroch, ktoré ju definujú a ktoré by sme vám radi predstavili.

TRADÍCIA

Na Liptove má kožiarsky priemysel stáročnú históriu. Dnes túto tradíciu udržiava už iba zopár firiem. Jednu z nich je aj značka annie claire. Na Slovensku takmer vymreli tradičné remeslá ako sedlár či remenár, všetko sa sústredí iba na automobilový priemysel. Dielňa annie claire je malá a podnikanie rodinné, postavené na skúsenostiach získaných v časoch, keď bol kožiarsky priemysel v meste ešte plnohodnotnou súčasťou. V našej rodinnej firme je zamestnaných osem ľudí, vyrábame v menších sériách a na zákazku tradičným postupom.

KVALITA

Dávame si záležať na každom detaile. Na výrobu doplnkov používame 100% kože európskeho pôvodu tej najvyššej kvality, ktoré sú vyrábané certifikovane vo fabrikách, ktoré na ich spracovanie nepoužívajú ťažké kovy. Rovnako používame kvalitné látky, kovania a nite, ktoré zaručujú prvotriedny luxusný vzhľad a prevedenie. Všetko spracuvávame na kvalitných strojoch. Sme rodinná manufaktúra, v ktorej je každý výrobok výsledkom vášne pre remeslo a každý detail výsledkom ručnej práce.

FUNKČNOSŤ

Našou víziou nie je prinášať vám módne výstrelky, ktoré plnia len estetickú funkciu. Chceme vám prinášať doplnky, ktoré sú funkčné a ktoré budú plnohodnotnou súčasťou vašich dní, ktoré vám zaručia komfort a pohodlie pri všetkom, čo robíte – či už je to práca, škola, cestovanie, business stretnutie alebo stretnutie v meste na káve s priateľkou. Praktické tašky sa objavujú hlavne v biznisovej línii, ktorá je určená manažérom. Väčšinou si ich kupujú lekári, bankári, právnici, ktorí potrebujú tašku na dokumenty, šanóny, laptop. Veríme, že naše produkty vám musia predovšetkým slúžiť.

NADČASOVOSŤ a UDRŽATEĽNOSŤ

Nechceme sa nechať uniesť vlnou rýchlo sa meniacich trendov a ponúkať vám každý mesiac iné modely, prispôsobovať sa rýchlej móde. Našou vidinou je ponúknuť vám produkty, ktoré budú mať šmrnc, štýl a nositeľnosť dnes, zajtra a aj o niekoľko rokov. Nerobíme extravagantný dizajn. Skôr sa sústreďujeme na nadčasové kožené doplnky a čisté línie. Máme radi udržateľnú a funkčnú módu.

ORIGINÁLNOSŤ

Sme malá rodinná firma a taká je aj naša tvorba. Jednotlivé modely šijeme v malých sériách alebo v limitovaných počtoch, čím môžeme každému kúsku z našej dielne venovať dostatok času a pozornosti. Tým vieme zaručiť nielen ich prvotriednu kvalitu, ale aj výnimočnosť a originálnosť, ktorú nenájdete na každom kroku. Veríme, že menej je viac.