Prečo by ste mali nakupovať práve u nás?

U nás to totiž nie je len o výrobkoch. S naším výrobkom si kupujete aj našu prácu - poctivú a ručnú, a nám záleží na vašej spokojnosti! Kúpou koženej galantérie annie claire nám dávate vedieť, že sa vám naša práca páči, máte o ňu záujem a podporujete nás. A to je pre nás to najdôležitejšie, pretože výrobky nám nik nedodáva a nepredávame ich ďalej, ale vytvárame ich tak, aby ste si spolu s nimi kúpili aj kus poctivého remesla s dlhou tradíciou!

Dizajnové štúdio - luxusné kožené kabelky

Tu platíte za kvalitu a design

Dobrá kabelka, taška, peňaženka či aktovka je na nezaplatenie, to je známa vec, aj keď pri kúpe sa to niekedy nezdá. Na naše výrobky vám však garantujeme najlepšie ceny! Niektoré produkty sú len kusovou záležitosťou a naše kolekcie si nikde inde nekúpite, pretože sú jedinečné a vyrobené z najkvalitnejších materiálov, takže sa nestávajú sezónnymi záležitosťami, ale nadčasovými prvkami vášho šatníka.

Business kožené kabelky - návrh strihu

Kedy bude produkt už konečne pri vás a koľko to bude stáť?

Chápeme, že keď si už vyberiete, najradšej by ste náš výrobok mali hneď, no a práve o to sa aj snažíme! Objednávky doručujeme do 24 hodín, chceme totiž, aby ste svoj doplnok mohli zamilovať čo najskôr. Celý proces doručovania začína, len čo uvidíme, že zaplatená čiastka sa pripísala na náš účet. Následne balík hneď odosielame, aby mohol byť u vás už na druhý deň.

Ak si teda objednáte a zaplatíte svoju kabelku v pondelok, najneskôr v utorok sa nám pripíše suma na účet a my vám ju starostlivo zabalíme a odošleme kuriérom. Doručená bude na nasledujúci deň, takže už v stredu sa z nej môžete tešiť.

V prípade, že by sa doručovacia doba z nejakých dôvodov predĺžila, budete o tom včas a dostatočne informovaní.

Cenou za poštovné sa nemusíte vôbec trápiť, pretože doručenie je u nás zdarma. Platíte len za náš produkt a my vám ho radi doručíme bez ďalších poplatkov prostredníctvom prepravnej spoločnosti GLS.

Šijeme výhradne z najkvalitnejších talianskych koží