V čase, keď sa čoraz viac hovorí o dopade módneho priemyslu na životné prostredie, je kvalitná poctivá práca so zreteľom na udržateľnosť čoraz viac cenená nielen vo svete, ale aj u nás na Slovensku, kde vyrástla nová generácia zákazníkov, ktorí si všímajú, odkiaľ pochádzajú výrobky a zaujímajú sa o ich príbeh. Dôkazom, že remeslo má zlaté dno, je i naša značka annie claire, ktorá vznikla v roku 2010, no prvotriednu a dizajnovú koženú galantériu vám prináša už od roku 1996, kedy ste ju mohli registrovať pod starším názvom MK Collection.

No história značky siaha ešte ďalej, do čias, keď zakladateľ AC Milan Kulizák postupne nadobúdal skúsenosti pri práci v kožiarskych závodoch v Liptovskom Mikuláši, ktoré boli vychýreným a overeným spracovateľom kože na Slovensku. Srdce Liptova bolo známe svojim kožiarskym remeslom, a na tejto tradícii sme postavili aj našu značku. Začalo to výrobou peňaženiek, ktorá sa vďaka pribúdajúcim skúsenostiam mohla rozvinúť aj do výroby väčších produktov – kabeliek, cestovných tašiek či batohov. Dnes ponúkame kvalitné kožené doplnky nielen pre dámy, ale aj pre pánov. Naša ponuka je naozaj široká, nájdete u nás kabelky, peňaženky, aktovky, batohy či manikúrové sady.

Ideou a nosným pilierom značky annie claire je priniesť na slovenský trh skutočnú kvalitu ručného spracovania kože spojenú s nadčasovým dizajnom tak, aby každý zákazník spolu so zakúpeným výrobkom dostal kvalitu a spokojnosť, na ktorú sa môže spoľahnúť dlhé roky. Produkty sú vyrábané v malých sériach alebo v limitovanom počte kusov, čím vám vieme ponúknuť aj originálnosť vybraných doplnkov.

Tu však naša ponuka stále nekončí. Okrem vlastných dizajnov spolupracujeme aj s inými firmami, ktorým vieme pripraviť ponuku na mieru. Podnikateľom či firmám vieme vyrobiť obaly na perá, kľúčenky, pracovné tašky či obaly na tablety presne podľa ich potrieb či požiadaviek, s vlastným logom alebo monogramom. Viac o našej B2B ponuke sa dozviete v sekcii PRI FIRMY. Vlastné dizajnové a technologické štúdio je overený spôsob, ako spracovať aj konkrétne požiadavky našich klientov, a presne na to stavila naša značka. Vďaka tomu dokážeme vyrobiť produkty „na mieru“ a vyhovieť tak naozaj každému.

Celá výroba prebieha na jednom mieste v Liptovskom Mikuláši– od návrhu až po ušitie, a tým annie claire dostáva do svojich kabeliek, tašiek a doplnkov skutočný punc tradičnej manufaktúrnej práce a originalitu, akú inde nenájdete, pričom nezabúdame ani na kvalitný materiál. Každý výrobok z našej dielne je ušitý z poctivej kože európskeho pôvodu, prevažne z Talianska. Vyrábame ručne, manufaktúrne a poctivo, z najkvalitnejších materiálov výrobky svetovej kvality. Naše usne sa vyrábajú iba v certifikovaných fabrikách, ktoré nepripúšťajú ťažké kovy.

Ak chcete produkty s tradíciou a v kvalite, na ktorú sa môžete spoľahnúť, značka annie claire bude pre vás správnou voľbou…