Myšlienka

Kvalitná ručná práca je znovu čoraz viac cenená vo svete, ale aj tu na Slovensku. Dôkazom, že remeslo má naozaj zlaté dno, je aj značka annie claire, ktorú môžete na našom trhu registrovať pod týmto menom od roku 2010, no prvotriednu a dizajnovú koženú galantériu vám prináša už od roku 1996 – vtedy ešte pod názvom MK Collection.

Ideou a poslaním značky je priniesť na trh skutočnú kvalitu ručného spracovania kože spojenú s nadčasovým dizajnom, tak aby si každý zákazník spolu s výrobkom odniesol aj spokojnosť. A nekončí to pri dámskych kabelkách, ponuka je naozaj široká a aj pre pánov – kabelky, aktovky, cestovné či športové tašky, peňaženky, opasky a ďalšie doplnky, to všetko tvorí široký sortiment značky annie claire. Navyše produkty sú vyrábané v malých sériách alebo kusovo, takže každý je jedinečný a môže byť len váš.

Tradícia

História značky sa však začala písať už predtým, výrobca a majiteľ postupne nadobúdal skúsenosti pri práci v kožiarskych závodoch v Liptovskom Mikuláši, ktoré boli vychýreným a overeným spracoviskom kože. Najprv to začalo výrobou peňaženiek a postupne sa tradičná receptúra mohla vďaka jeho pribúdajúcim skúsenostiam uplatňovať aj pri výrobe väčších produktov, pričom sa nezabúdalo na kvalitný materiál, dodnes annie claire používa len kvalitnú taliansku kožu špecifických štruktúr, rôznych odtieňov a rozličnej hrúbky, ktorá sa dováža priamo z Toskánska.

Výroba

Vlastné dizajnové a technologické štúdio je overený spôsob, ako spracovať aj konkrétne požiadavky svojich klientov, a presne na to stavila aj táto značka. Vďaka tomu dokáže spoločnosť vyrobiť produkty aj „na mieru“ a vyhovie tak naozaj každému. Celá výroba potom prebieha na jednom mieste – od návrhu až po ušitie, a tým annie claire dostáva do svojich kabeliek, tašiek a doplnkov skutočný punc tradičnej ručnej práce a originalitu, akú inde nenájdete.

No products at this time.