Plaťte len za to, čo si naozaj kupujete!

Garantujeme vám, že cena tovaru, ktorý máte v košíku je konečná a nič viac nezaplatíte – poplatky za dobierku, platbu a dopravu sú na nás a nemusíte hľadať žiadne drobné písmenká a študovať podmienky nákupu! Poštovné na viac vás nezaskočí a o priebehu vašej zásielky vás po celý čas budeme informovať my a následne priamo kuriérna služba.

S annie.claire vám nič nepokazí radosť z nákupu! :-)

Možnosti platby

Hotovosť pri osobnom odbere: za tovar platíte až pri osobnom prevzatí.

Platba vopred bankovým prevodom: doručenie tovaru plateného bankovým prevodom sa môže predĺžiť aj o niekoľko dní. Pre odoslanie zásielky je podstatný deň pripísania penazí na náš účet nie zrealizovanie platby!

Číslo účtu – IBAN:SK1075000000004012310194 BIC/SWIFT: CEKOSKBX)

Platba dobierkou: Platba dobierkou sa realizuje priamo u kuriéra GLS Slovakia v hotovosti alebo platobnou kartou*, viď nižšie.

Možnosti dopravy

1. Osobný odber

Tovar si môžete po telefonickom dohovore zdarma vyzdvihnúť v Liptovskom Mikuláši.

Pre informácie ohľadom osobného vyzdvihnutia nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle:
+421 951 534 821 Pon-Pia: 9:00-18:00 a Sob: 9:00-12:00 alebo emailom cez náš formulár priamo na stránke.

2. Packeta.sk (ex-Zásielkovňa)

Doručenie cez Packeta.sk

V spolupráci so spoločnosťou Packeta Slovakia s. r. o. (Záasielkovňa.sk) poskytujeme doručenie objednaného tovaru v rámci Slovenska a Českej republiky cez tzv. výdajné miesta. Objednaný tovar si môžete vyzdvihnúť v ľubovoľnom čase v rámci otváracích hodín jednotlivých pobočiek. Zoznam výdajných miest s adresami a otváracími hodinami nájdete na: https://www.packeta.sk/pobocky .

3. Kuriér GLS Slovakia

www.ac-kabelky.sk

Kuriérska služba GLS doručuje zásielky v pracovný deň nasledujúci po dni expedície. O odoslaní zásielky Vás vždy informujeme SMS správou a emailom s číslom balíčka a odkazom na sledovací systém kuriérskej služby GLS, ktorý Vám umožní sledovať cestu zásielky na Vašu adresu.

Ako prebieha doručenie zásielky službou GLS? Kuriér doručí Vašu zásielku na uvedenú dodaciu adresu v pracovný deň medzi 8. a 17. hodinou. V prípade, že nebudete na adrese prítomní, bude Vás kuriér telefonicky kontaktovať. Zásielka bude druhýkrát doručovaná následne po dohode s kuriérom.
Možnosť doručenia večer je ponúkané v mestách s depom GLS medzi 17.00 a 20.00 hod. Pri prevzatí máte možnosť platby v hotovosti alebo platobnou kartou.

  • Deň vopred ste informovaný cez SMS alebo mailom o doručení balíka a výške dobierky.
  • Priamo z vášho smartfónu alebo počítača máte možnosť zmeniť deň alebo adresu doručenia.
  • V deň príchodu kuriéra ste informovaný o čase doručenia zásielky.
  • Máte možnosť uhradiť platbu za dobierku platobnou kartou*. (*platbu kartou u prepravcu, spoločnosť annie claire s.r.o. negarantuje)

Podmienky prepravcu >>

3. Doprava do Českej republiky

Dopravu do Českej republiky Vám vieme zabezpečiť individuálne. Vyberte si produkt, ktorý by ste chceli zaslať do ČR a my Vás budeme osobne kontaktovať ohľadom poštovného. Pri objednávke do ČR prijímame výhradne platbu vopred. Neváhajte nás kontaktovať.

Novinky