Kožená crossbody kabelka, čierna

Kožená crossbody kabelka, čierna

110,00 €

100% koža

Kvalitný slovenský výrobok

Možnosť personalizácie

Platíte len sumu pri výrobku.

Táto moderná kabelka je vyrobená z na dotyk jemnej soft kože v klasickej čiernej farbe. Hodí sa na každodenné bežné použitie, pekne ozdobí aj ležérny outfit. Pre dámy, ktoré majú pohodlie v krvi. Môže sa nosiť cez plece, alebo krížom cez telo. 


Farba:
Kožená crossbody kabelka, čierna
Kožená crossbody kabelka, medená
Kožená crossbody kabelka, púdrová

Množstvo
Tento luxusný doplnok z limitovanej edície už nie je skladom. V prípade, že vás očaril natoľko že po ňom aj tak túžite, neváhajte nás kontaktovať.

1282-60

Táto moderná kabelka je vyrobená z na dotyk jemnej soft kože v klasickej čiernej farbe. Hodí sa na každodenné bežné použitie, pekne ozdobí aj ležérny outfit. Pre dámy, ktoré majú pohodlie v krvi. Môže sa nosiť cez plece, alebo krížom cez telo. 

Materiál
100% Koža
Dĺžka
20.00 cm
Šírka
15.00 cm
Výška
20.00 cm
Váha
0.350 kg
Zapínanie na zips
Áno
Vnútorné vrecká na zips
1 ks
Vyhovuje dokumentom rozmeru
A5 (148mm x 210mm)
Určná pre
female

Produkt je ešte bez hodnotenia.

Mohlo by vás zaujať aj


Kožená crossbody kabelka, medená

Cena 110,00 €

Táto moderná kabelka je vyrobená z na dotyk jemnej soft kože v metalízovej farbe. Hodí sa na každodenné bežné použitie, pekne ozdobí aj ležérny outfit, stačí pridať vhodné farebné doplnky. Pre dámy, ktoré majú pohodlie v krvi. Môže sa nosiť cez plece, alebo krížom cez telo. 


Kožená crossbody kabelka, púdrová

Cena 110,00 €

Táto moderná kabelka je vyrobená z na dotyk jemnej soft kože v prírodnej farbe. Hodí sa na každodenné bežné použitie, pekne ozdobí aj ležérny outfit. Pre dámy, ktoré majú pohodlie v krvi. Môže sa nosiť cez plece, alebo krížom cez telo.